ioy. HIT PROBIO

PROBIOTIKÁ, KTORÉ NEPRODUKUJÚ HISTAMÍN A REGULUJÚ JEHO PRIRODZENÚ PRODUKCIU

Unikátna zmes 4 priateľských bakteriálnych kmeňov, ktoré regulujú hladinu histamínu. Tieto probiotiká harmonizujú vaše trávenie v kombinácii s ioy. GOOD GUT a ioy. BOOS účinne zmierni existujúcu potravinovú precitlivenosť alebo histamínovú intoleranciu, dlhodobo reguluje hladinu histamínu pri už existujúcej potravinovej precitlivenosti alebo histamínovej intolerancii, podporuje obnovu črevnej steny a udržuje jej optimálny stav.

Nakupovať

Histamínové probiotiká sú špeciálne navrhnuté probiotické doplnky stravy, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev a podporujú rovnováhu histamínu v tele. Histamín je chemická látka, ktorá sa produkuje v tele a môže spôsobovať rôzne alergické reakcie a príznaky, ak je v tele prítomná vo vysokom množstve.

HIT PROBIO sú jedinečnou zmesou 4 priateľských bakteriálnych kmeňov, ktoré regulujú hladinu histamínu. Tieto probiotiká harmonizujú vaše trávenie v kombinácii s ioy. GOOD GUT a ioy. BOOS účinne zmiernia existujúcu potravinovú precitlivenosť alebo histamínovú intoleranciu, dlhodobo regulujú hladinu histamínu pri už existujúcej potravinovej precitlivenosti alebo histamínovej intolerancii, podporujú obnovu črevnej steny a udržiavajú jej optimálny stav.

prejsť na stránku nákupu

Zdravotné účinky

 • harmonizuje trávenie
 • účinne zmierňuje existujúcu potravinovú precitlivenosť alebo histamínovú intoleranciu
 • dlhodobo reguluje hladinu histamínu pri už existujúcej potravinovej precitlivenosti alebo histamínovej intolerancii
 • podporuje obnovu črevnej steny a udržiava jej optimálny stav
  vstrebávanie živín z potravy
 • odolnosť voči infekciám
 • zníženie stresu
prejsť na stránku nákupu

ioy. dôverujú:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autorka kuchárskych kníh o histamínovej intolerancii

V roku 2015 mi bola diagnostikovaná histamínová intolerancia. Hoci sa môj zdravotný stav v priebehu rokov stabilizoval, zdravé črevá považujem za základ celkového zdravia človeka. Preto si moje srdce získala agátová vláknina Good Gut. Nehovoriac o kvercetíne BOOST - žltom "must have" každého histamínovo závislého človeka. Som rada, že mi IOY prišla do cesty, pretože kvalita ich výrobkov a ľudský, až familiárny prístup k zákazníkovi sa dnes vidí málokde.

www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislave

Všetky produkty majú pri správnom používaní preukázané účinky. Naši špičkoví fyzioterapeuti vám môžu odporučiť produkty na mieru, ktoré budú pre pacienta najvhodnejšie. Pri používaní týchto produktov vidíme u našich pacientov vynikajúce pokroky.

Nina Peráčková

EDITOR @elleczech
ZAKLADATEĽ @thenolimitsgym


ioy. je môj veľký srdciar. Po rokoch trápenia mám konečne zdravý žalúdok a s radosťou odporúčam ioy.sk svojim klientom, priateľom a rodine. Tieto produkty a skvelý biochemik Peter Szalay vyriešili to, čo ma roky trápilo. Kvalita výrobkov a osobný prístup je presne to, čo v dnešnej dobe nájdete málokedy, ale s ioy.sk áno. Ďakujem vám za pomoc.

ioy. HIT PROBIO

Ich hlavnou úlohou je regulovať hladiny histamínu v tele, posilniť náš imunitný systém, podporiť správne trávenie, zlepšiť vstrebávanie živín a znižovať riziko niektorých ochorení. Probiotiká tiež pomáhajú redukovať nadúvanie, plynatosť a iné tráviace problémy.

ioy. HIT PROBIO

Ich hlavnou úlohou je regulovať hladiny histamínu v tele, posilniť náš imunitný systém, podporiť správne trávenie, zlepšiť vstrebávanie živín a znižovať riziko niektorých ochorení. Probiotiká tiež pomáhajú redukovať nadúvanie, plynatosť a iné tráviace problémy.

Najčastejšie otázky:

Organická agátová vláknina obohatená o L-glutamín a zmes kurkuminoidov má silné puerotiazapové účinky, pomáha vytvárať rovnováhu črevnej mikroflóry a správne fungovanie tráviaceho traktu, čo má rozhodujúci vplyv nielen na posilnenie imunitného systému človeka, ale aj na jeho celkové zdravie a kvalitu života. Všetci sa chceme cítiť dobre a užívať si život v plnej fyzickej a duševnej spokojnosti bez zdravotných obmedzení. Nezabúdajte, že bez imunity nie je zdravie.

Objednajte si teraz

trojmesačný zvýhodnený balíček
 • jednodňová dávka oboch produktov za 2,66€
 • doručenie do 3 dní
 • doprava pre CZ a SK ZADARMO
 • 30 dní na vrátenie tovaru
prejsť na stránku nákupu