ioy. ANTI-AGE + ioy. BOOST

Krásna a zdravá pokožka, pretože filtre vás nebudú nasledovať v reálnom svete

to najlešie pre vaše zdravie

Hlavné zdravotné účinky

to najlepšie pre vaše zdravie

Hlavné zdravotné účinky

Spomalenie procesu starnutia

Všetko začína v bunkách ktoré sú základnou funkčnou a stavebnou jednotkou. Čo sa deje v ich vnútri sa prejaví na celom organizme.

Krása nemá vek

Každý vek je krásny. Starnutie je neoddeliteľnou súčasťou každého z nás. Všetci hľadáme spôsob ako ho aspoň trochu spomaliť. Spomalenie tohto procesu starnutia je to čo hľadá každý z nás. Či sa pozeráme do zrkadla keď máme 20, 30 či 5O rokov, vždy sa chceme vidieť pekné a čo je zdravé to krásne skutočne je.

Recept na dlhý život

Všetci asi chceme recept na dlhý život bez prejavov starnutia. Čím si vieme pomôcť je zdravý životný štýl, harmónia teľa a duše, pravidelný pohyb, zdravá - vyvážená strava dostatočný príjem tekutín. Toto všetko dodá našim bunkám všetko to čo im pomaly môže začať chýbať.

"Krása vychádza zvnútra" je staré príslovie, ktoré ste už pravdepodobne počuli mnohokrát - najčastejšie ako pripomienku, aby ste prijali svoje autentické ja. Možno ho však interpretovať aj ako odkaz na to, aká dôležitá je výživa tela zvonku aj zvnútra. Napriek blahodárnym účinkom tento produkt nie je vytvorený tak, aby nahradil vašu obľúbenú starostlivosť o pleť a telo - namiesto toho ho považujte za mocného spojenca. Pretože pri kráse a pokožke najlepšie fungujú v tandeme so spevňujúcimi pleťovými maskami a krémami. Spoločné užívanie kolagénového nápoja ioy. ANTI-AGE a kapsúl ioy.BOOST zásadne spomaluje proces starnutia pokožky, účinnejšie potláča tvorbu pigmentových škvŕn, redukuje vznik nových vrások a pomáha riešiť vekom spôsobené ochorenia pokožky. V zvýšenej miere tiež spomaľuje úbytok kolagénu, potláča alergické a zápalové prejavy na pokožke a akné.

Zdravotné účinky

 • spomaľuje proces starnutia
 • redukuje vznik nových vrások
 • hĺbkovo hydratuje pokožku a udržiava jej pružnosť
 • zvyšuje pevnosť a hustotu vlasov
 • zvláčňuje a zjemňuje pleť
 • zmierňuje alergické prejavy na pokožke
 • zvláčňuje a zjemňuje pleť
 • zlepšuje zdravie a kvalitu nechtov
 • znižuje tvorbu pigmentových škvŕn
 • o zvýšenej miere potláča úbytok kolagénu

Efektívne spomalenie procesu starnutia pokožky na bunkovej úrovni

explained

Čo je to starnutie pokožky?

Starnutie pokožky sa vyznačuje stratou elasticity, tvorbou vrások, zníženým dermálno-epidermálnym spojením a oneskoreným hojením rán. Mnohé štúdie teda ukázali, že prírodné polyfenolové zlúčeniny môžu oddialiť proces starnutia reguláciou signálnych dráh súvisiacich s vekom v starnúcich dermálnych fibroblastoch.

ioy. dôverujú:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autorka kuchárských kníh o histamínovéj intolerancií

Volám sa Patrícia, som autorkou blogu hitjezdravozit.sk a autorkou rovnomennej kuchárskej knihy. V roku 2015 mi diagnostikovali histamínovú intoleranciu. Hoci sa za tie roky môj zdravotný stav stabilizoval, zdravé črevo považujem za základ celkového zdravia človeka. A práve preto si moje srdce získala akáciová vláknina Good Gut. Nehovoriac o quercetine BOOST - žltom "must have" každého histaminika. Som rada, že mi do cesty prišlo IOY, pretože kvalita ich produktov a ľudský, priam až familiárny, prístup k zákazníkovi sú v dnešnej dobe už len zriedka vídané. www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislave


Všetky pomôcky majú osvedčené účinky pri správnom používaní. Naši špičkoví fyzioterapeuti dokážu odporučiť produkty na mieru, ktoré budú pre pacienta najvhodnejšie. Pozorujeme spolu s našimi pacientmi výborné pokroky počas užívania daných produktov.

Nina Peráčková

Healthy & Lifestyle EDITOR @elleczech
FOUNDER of @thenolimitsgym 

ioy.sk je moja veľká srdcovka. Po rokoch trápenia mám konečne zdravý žalúdok a ioy.sk rada odporúčam mojim klientom, priateľom i rodine. Tieto produkty a skvelý biochemik Peter Szalay vyriešili to, čo roky bolo pre mňa trápením. Kvalita produktov a osobitý prístup je presne to, čo v dnešnej dobe nájdete málokde, ale v ioy.sk áno. Ďakujem za pomoc.

Ďalšie zložky:

KOLAGÉN

KOLAGÉN jeho názov pochádza z gréckeho kólla a znamená lepidlo. Patrí medzi odolné vláknité štrukturálne proteíny buniek a tkanív, tzv. skleroproteíny. Je najrozšírenejším proteínom u cicavcov. Predstavuje až tretinu ich celkovej hmotnosti. Jeho vlákna sú hlavnou súčasťou šliach a hojne sa vyskytujú v pokožke, rohovke, chrupavke, kostiach, krvných cievach a čreve. Kolagén zlepšuje zdravie pokožky, kĺbov, kosti. Pomáha predchádzať srdcovo-cievnym ochoreniam. Kolagénové peptidy pozostávajú z trojitého špirálového vlákna aminokyselín (tropokolagén). Veľké množstvo vzájomne prepojených tropokolagénov vytvára fibrily. Väčšie fibrilárne zväzky sa tvoria pomocou glykoproteínov a proteoglykánov za vzniku rôznych typov zrelých tkanív. Kolagénové peptidy s vysokým obsahom glycínu, prolínu a hydroxyprolínu zvyšujú vnútornú produkciu kolagénu (fibroblastami) a súčasne blokujú enzýmy (MMP1 a MMP2), ktoré ho rozkladajú. Kolagén zlepšuje metabolizmus glukózy a tukov, znižuje krvný tlak, potláča akumuláciu mastných kyselín (tuku), zmenšuje veľkosť tukových buniek (adipocytov) vďaka čomu je považovaný za nástroj liečby obezity budúcnosti.

BIOAKTÍVNE POLYFENOLY

BIOAKTÍVNE POLYFENOLY extrakty biologicky aktívnych látok z olív, hrozna, granátového jablka, zeleného čaju, čučoriedky, grepu a pomaranča. Klinicky preukázateľne zvyšujú anti-oxidačnú ochranu o 214 %, ktorá pretrváva 24 hodín. Nepretržitá metabolická prítomnosť počas 24 hodín je veľmi účinná pri zachovaní rovnováhy metabolizmu, ako aj potlačení vplyvu starnúcich fibroblastov na zníženie syntézy kolagénu a zrýchleníie jeho odbúrania. V kombinácii s vitamínom C a E zmenšuje hĺbku vrások v dôsledku zvýšeného ukladania nových kolagénových vlákien v derme.

KERATÍN

KERATÍN patrí medzi odolné vláknité štrukturálne proteíny buniek a tkanív, tzv. skleroproteíny (rovnako ako kolagén). V ľudskom genóme je zakódovaných viac ako 50 rôznych druhov keratínov. Dodávajú tkanivám odolnosť a silu. Je hlavným štrukturálnym proteínom v pokožke, vlasoch a nechtoch. V hydrolyzovanej forme klinicky preukázateľne zlepšuje vzhľad pokožky vrátane jej vlhkosti, pružnosti a jemnosti. Znižuje hĺbku vrások. Zmierňuje vypadávanie vlasov a spevňuje nechty.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

KYSELINA HYALURÓNOVÁ (hyaluronan) je špeciálny glykozaminoglykán, ktorý sa skladá z dlhého reťazca opakovaných disacharidov a neobsahuje bielkoviny. Obsahuje až 25 000 jednotiek disacharidov, Takáto štruktúra zaberá veľký objem v tkanive, vďaka čomu dokáže zadržať veľké množstvo vody. Zhluk proteoglykánov zosieťovaný s hyaluronanom vytvára megakomplexy, ktoré sú obsiahnuté v chrupavke. Zadržiavajú veľké množstvo vody a pomáhajú chrupavke odolávať stlačeniu. Kyselina hyalurónová vykazuje mechanický aj chemický účinok na aktiváciu metabolizmu chrupavky. Vďaka unikátnej vlastnosti zadržiavať vodu je kyselina hyalurónová klúčová pre udržanie vlhkosti v derme, čím jej vracia elasticitu.

ZINOK

ZINOK je nutrične esenciálny minerál. Hrá dôležitú úlohu v raste a vývoji, imunitných funkciách, pri tvorbe bielkovín a ich správnej funkcii (hormóny), v riadení komunikácie medzi bunkami mozgu, videní, rozmnožovaní a črevnom transporte iónov. Je kritický pre funkčnosť biologických membrán, tvorbu energie a pre zdravú mikrobiotu. Nedostatok je spojený s kožnými prejavmi, ochoreniami tráviaceho ústrojenstva, môže poškodiť kosť a zhoršuje proti-rakovinový dohľad imunitného systému.

SELÉN

SELÉN je nutrične esenciálny minerál, nevyhnutný pre bunkovú redoxnú (pro-oxidačnú / antioxidačnú) rovnováhu, normálnu funkciu mozgu, tyroidnú aktivitu. Ovplyvňuje aktiváciu (auto)imunity, obranné správanie sa bunky vo väzbe na autoimunitné/ chronické zápalové ochorenia (najmä rakovina), alergie a účinnosť odpovede na vírusové infekcie. Jeho nedostatok zhoršuje produkciu a dozrievanie kolagénu.

TOKEFEROL

TOKEFEROL je prevažujúcou formou vitamínu E v ľudských a živočíšnych tkanivách a vyskytuje sa v rastlinných materiáloch. Nachádza sa v rastlinných tukoch a olejoch, ako je slnečnicový, arašidový, orechový, sezamový a olivový olej; nachádza sa aj v mliečnych výrobkoch, mäse, vajciach, obilninách a orechoch. Tokoferol je prirodzene sa vyskytujúci lipid; môže sa vyrábať aj synteticky. Vo svojej prirodzenej forme vzniká pri fotosyntéze. Je prirodzenou súčasťou bunkových membrán, o ktorej sa predpokladá, že chráni pred oxidačným poškodením.

VITAMÍN C

VITAMÍN C (kyselina L-askorbová) je vo vode rozpustný antioxidant, nevyhnutný pre správnu funkciu enzýmov. Významne zlepšuje funkcie imunitného systému, vrátane antibakteriálnej aktivity (aktivácia buniek – prirodzených zabijakov; neutrofilov, lymfocytov a fagocytov ako aj celková odolnosť bunky). Zvyšuje rozmnožovanie fibroblastov a syntézu kolagénového proteínu. Hrá dôležitú úlohu v syntéze neurotransmitera norepinefrín. Neurotransmitery sú kritické pre mozgové funkcie a tiež ovplyvňujú tvorbu nálady. Nižšia ako optimálna dostupnosť vitamínu C je spojená s obezitou, poškodzuje cievy (infarkt, riadenie krvného tlaku), môže zhoršiť zdravie pokožky alebo sliznice. Závisí od neho (tvorba karnitínu) miera b-oxidácie mastných kyselín. Jeho nedostatok prispieva k pocitu únavy a vyčerpanosti.

Biotín alebo vitamín B7

Biotín alebo vitamín B7 je vo vode rozpustný vitamín, ktorý je súčasťou komplexu vitamínov B – skupiny kľúčových živín potrebných pre zdravé metabolické, nervové, tráviace a kardiovaskulárne funkcie. Pôsobí v tele ako koenzým, ktorý je potrebný pre metabolizmus mastných kyselín, aminokyselín a glukózy. To znamená, že keď jeme potraviny, ktoré sú zdrojom tukov, bielkovín a sacharidov, biotín musí byť prítomný, aby sa tieto makroživiny premenili a využili. Naše telo má potom energiu, ktorú potrebujú na vykonávanie fyzických aktivít, na správne psychické fungovanie a na rast. Medzi výhody biotínu patrí pomoc pri získaní mladého, atraktívneho vzhľadu, pretože tento vitamín hrá hlavnú úlohu pri udržiavaní zdravia vlasov, nechtov a pokožky. 

FOTOGALÉRIA

POVEDALI O NÁS

Referencie z instagramu:

Často kladené otázky:

Objednajte si teraz:

 • jednodňová dávka oboch produktov za 2,66 Euro
 • doručenie do 1 pracovného dňa v Bratislave
 • doprava ZADARMO
 • 30 dní na vrátenie tovaru