Sme spoločnosť zameraná na výrobu slovenských výživových doplnkov pre podporu zdravia. Vznikli sme v prvom rade ako pomoc vlastným zdravotným problémom a náš kruh sa rozrástrol o ďalších spokojných užívateľov. Naši zákazníci a vlastné skúsenosti či zdravotné problémy, nás inšpirujú k vymýšľaniu nových produktov k zlepšeniu zdravia. Sme hrdí na to, že už niekoľko rokov prinášame najkvalitnejšie produkty, ktoré podporujú celkové zdravie a blaho našich zákazníkov. Naša vášeň pre zdravý životný štýl a starostlivosť o dobre fungujúci organizmus nás inšpiruje každý deň k vytváraniu optimálnych a účinných doplnkov. Naša spoločnosť je založená na hodnotách ako dôvera, kvalita a transparentnosť. Preto sa všetky naše produkty vyrábajú v súlade s najprísnejšími normami a podliehajú pravidelným kontrolám kvality.


Naše portfólio je široké a zahŕňa produkty na podporu imunitného systému, zdravého trávenia, ženského zdravia, kĺbov a pohybového aparátu a mnoho ďalších. Neustále pracujeme na vývoji nových produktov, aby sme vám mohli prinášať nové a inovatívne možnosti pre vaše zdravie.


Dôverujte nám a prevezmite kontrolu nad svojím zdravím. Vaše spokojené a zdravé telo je pre nás najväčšou odmenou. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli dosiahnuť život plný vitality a radosti.
Ďakujeme, že ste si vybrali naše slovenské výživové doplnky. Vaše zdravie je našou prioritou. 

Zdravotné problémy nás spojili, a teraz sa spoločne snažíme pomôcť vám.

Tím ioy.

Ivana Bartošová

CEO & CMO
Vyštudovaná zdravotná sestra s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti marketingu pre kliniky zdravia a krásy, fashion či gastro segmentu. Stojí za hodnotou kladenia zdravia na prvé miesto.

Katarína Rybaríková

Online marketing manažér
Katka získala magisterský titul na Viedenskej univerzite v odbore medzinárodný obchod a marketing. V tejto oblasti má bohaté skúsenosti a spolupracuje s mnohými úspešnými značkami.

Peter Szalay

Vedec, stojí za receptúrami ioy., uznávaný biochemik
s bohatými skúsenosťami, s diagnostickými technológiami a vedúca osobnosť laboratória klinickej medicíny. Jeho práca sa zameriava na podporu zdravia a prevenciu chorôb pomocou riadených zmien vo vnútornom chemickom prostredí ľudského tela. Špecifickou oblasťou sú napríklad: únava, poruchy spánku, porucha tvorby nálady (depresia), poruchy trávenia, bolestivé prejavy kĺbov, zhoršené zdravie vlasov, atopia, akné, poruchy menštruačného cyklu/ PMS, migréna, prejavy menopauzy, neplodnosť, autizmus…akné, a mnoho ďalších.

Jakub Bindzár

Manažér skladu
Dynamický človek, ktorý svojou vášňou pre šport a organizovaným prístupom prináša do každodenných operácií energiu a efektivitu. Jeho cesta k nám bola cez produkt ioy. MOVE ON. Jeho schopnosti a nekonečná ochota sú hodnotné pre náš tím.

Moja práca sa zameriava na podporu zdravia a prevenciu chorôb pomocou riadených zmien vo vnútornom chemickom prostredí ľudského tela. Verím, že včasná intervencia a cielené metabolické úpravy môžu zlepšiť kvalitu života a predchádzať mnohým ochoreniam vrátane rakoviny, obezity a degeneratívnych ochorení.

Ing. Peter Szalay