Sviatky sú obdobím lásky a starostlivosti, a my sme si pre vás a vašich blízkych pripravili niečo výnimočné - Darčekový poukaz na nákup na našom e-shope, ktorý darčekom radosti a zdravia v jednom.

🎁 Darujte zdravie svojim blízkym!

Tento darčekový poukaz vám umožňuje vybrať si zo širokej škály produktov, ktoré podporujú zdravie a zdravý životný štýl. Od špičkových produktov pre športovcov, histaminikov až po doplnky stravy pre ženy a podporu ich fyzického aj mentálneho ženského zdravia. Naše produkty sú navrhnuté s láskou k zdraviu a pohode.

objednať darčekový poukaz

Prečo si vybrať našu darčekovú poukážku?

✨ Zdravie na prvom mieste: Podporte svojich blízkych na ceste k lepšiemu zdraviu a pohody.

🎉 Personalizovaný výber: Nechajte obdarovaného vybrať si to, čo mu najviac vyhovuje.

🚚 Doprava zdarma: Obdarovaný nemá žiadne ďalšie náklady spojené s dopravou či balením. 

💡 Poukaz nemusí byť jednorazový: Poukaz môže byť využitý pri viacerých nákupoch, takže obdarovaný nemusí minúť celú sumu naraz, ale môže ju čerpať celý čas počas platnosti poukazu. 

objednať darčekový poukaz

ioy. dôverujú:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autorka kuchárskych kníh o histamínovej intolerancii

V roku 2015 mi bola diagnostikovaná histamínová intolerancia. Hoci sa môj zdravotný stav v priebehu rokov stabilizoval, zdravé črevá považujem za základ celkového zdravia človeka. Preto si moje srdce získala agátová vláknina Good Gut. Nehovoriac o kvercetíne BOOST - žltom "must have" každého histamínovo závislého človeka. Som rada, že mi IOY prišla do cesty, pretože kvalita ich výrobkov a ľudský, až familiárny prístup k zákazníkovi sa dnes vidí málokde.

www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislave

Všetky produkty majú pri správnom používaní preukázané účinky. Naši špičkoví fyzioterapeuti vám môžu odporučiť produkty na mieru, ktoré budú pre pacienta najvhodnejšie. Pri používaní týchto produktov vidíme u našich pacientov vynikajúce pokroky.

Nina Peráčková

EDITOR @elleczech
ZAKLADATEĽ @thenolimitsgym


ioy. je môj veľký srdciar. Po rokoch trápenia mám konečne zdravý žalúdok a s radosťou odporúčam ioy.sk svojim klientom, priateľom a rodine. Tieto produkty a skvelý biochemik Peter Szalay vyriešili to, čo ma roky trápilo. Kvalita výrobkov a osobný prístup je presne to, čo v dnešnej dobe nájdete málokedy, ale s ioy.sk áno. Ďakujem vám za pomoc.