ioy. GOOD GUT + ioy. BOOST

Efektívne riešenie zdravotných problémov tráviaceho traktu

to najlešie pre vaše zdravie

Hlavné zdravotné účinky

ZÁSADNÉ ZLEPŠENIE PRÍJMU POTRAVY

Porucha príjmu potravy (PPP) nie je len odmietanie jedla z dôvodu chudnutia alebo pubertálny rozmar. Môže začať nevinným chudnutím, ktoré sa časom vymkne spod kontroly. Ide o vážne a potenciálne život ohrozujúce psychické ochorenie.

POTLAČENIE ALERGICKÝCH PREJAVOV

Alergické prejavy ako sú symptómy histamínovej intolerancie, akné či atopia, dokážu ovplyvniť a najmä obmedziť každodenný život. Akékoľvek aj malé  zmiernenie týchto symptómov znamená zvýšenie kvality života.

OBNOVENIE ROVNOVÁHY MIKROBIOTY

V súlade s najnovšími poznatkami prinášame jedinečné produkty prospievajúce v procese obnovy rovnováhy, mikrobiómu a črevnej priepustnosti. Pretože zdravá črevná flóra je klúčom k zdraviu!

ioy. GOOD GUT + ioy. BOOST

Pri výbere doplnkov pri histamínovej intolerancii sú prebiotiká jedným z najdôležitejších, ktorým je potrebné venovať pozornosť. Je nevyhnutné dbať na výber správnych kmeňov, nesprávna kombinácia baktérií môže zhoršiť príznaky. Máme výsledky, našim klientom sa po užívaní ioy. GOOD GUT v kombinácii ioy. BOOST výrazne polepšilo už po dvoch týždňoch užívania. 

ioy. dôverujú:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autorka kuchárských kníh o histamínovéj intolerancií

Volám sa Patrícia, som autorkou blogu hitjezdravozit.sk a autorkou rovnomennej kuchárskej knihy. V roku 2015 mi diagnostikovali histamínovú intoleranciu. Hoci sa za tie roky môj zdravotný stav stabilizoval, zdravé črevo považujem za základ celkového zdravia človeka. A práve preto si moje srdce získala akáciová vláknina Good Gut. Nehovoriac o quercetine BOOST - žltom "must have" každého histaminika. Som rada, že mi do cesty prišlo IOY, pretože kvalita ich produktov a ľudský, priam až familiárny, prístup k zákazníkovi sú v dnešnej dobe už len zriedka vídané. www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislave


Všetky pomôcky majú osvedčené účinky pri správnom používaní. Naši špičkoví fyzioterapeuti dokážu odporučiť produkty na mieru, ktoré budú pre pacienta najvhodnejšie. Pozorujeme spolu s našimi pacientmi výborné pokroky počas užívania daných produktov.

Nina Peráčková

Healthy & Lifestyle EDITOR @elleczech
FOUNDER of @thenolimitsgym 

ioy.sk je moja veľká srdcovka. Po rokoch trápenia mám konečne zdravý žalúdok a ioy.sk rada odporúčam mojim klientom, priateľom i rodine. Tieto produkty a skvelý biochemik Peter Szalay vyriešili to, čo roky bolo pre mňa trápením. Kvalita produktov a osobitý prístup je presne to, čo v dnešnej dobe nájdete málokde, ale v ioy.sk áno. Ďakujem za pomoc.

Zdravotné účinky

 • podporuje zdravé trávenie
 • má silné pre-biotické účinky
 • vytvára rovnováhu mikroflóry hrubého čreva
 • zvyšuje ochranu pred ochoreniami srdca a ciev
 • zmierňuje alergie (HIT, akné, atopia)
 • zlepšuje peristaltiku (pohyblivosť čreva)
 • odstraňuje plynatosť, nadúvanie, zápchy a hnačky
 • znižuje vysoký krvný tlak
 • zlepšuje zloženie mikrobioty a jej spoluprácu s črevom (SIBO, IBS, Crohnova choroba)
 • znižuje hladinu cholesterolu
 • podporuje chudnutie
 • aktivita mikrobioty
 • zlepšuje funkciu inzulínu (hladinu cukru v krvi)
 • zlepšuje spánok
 • revitalizuje tkanivo čreva
 • zmierňuje únavu a depresiu
 • protizápalový účinok
 • Zlepšuje funkciu črevnej bariéry
 • Zapája mikrobiotu do riadenia imunity
 • Zmierňuje zápal a alergické prejavy
 • Podporuje priaznivé zloženie mikrobioty
 • Zásadne potláča reflux, depresiu a únavu
 • Podporuje zdravotný stav buniek, čím pomáha zmierňovať prebiehajúce ochorenie
 • Pomáha predchádzať vzniku obezity, rakoviny, infarktu, artritídy a osteoporózy. 

Jedinečný komplex akáciovej vlákniny, biologicky aktívnych látok, minerálov a vitamínov obsiahnutý v nápoji ioy. GOOD GUT a kapsuliach ioy. BOOST

our finest product

Čo je akáciová vláknina?

Akáciová vláknina, ktorá sa postupne uvoľňuje počas 24 hodín pôsobí ako silné pre-biotikum. Zvyšuje prítomnosť laktobacilov, bifidobaktérií a bekteroidov pri súčasnom zlepšení vstrebávania minerálov a zvýšení imunity. Vytvára rovnováhu mikroflóry hrubého čreva, stimuluje rast bakteriálnych kultúr bifidus a faecalibacterium. Čítať viac tu.

Ďalšie zložky:

Kurkuma

Rovnako ako mnoho korení, aj kurkuma (Curcuma longa) má v tradičnej medicíne dlhú históriu. Toto korenie je primárne kultivované z odnoží alebo koreňov kvitnúcej rastliny v Indii a iných častiach juhovýchodnej Ázie. Okrem toho, že dáva kari žiarivo žltú farbu, je kurkuma známa aj tým, že má silné protizápalové a antioxidačné účinky. Čítať viac tu.

Boswellia serrata

Boswellia je stredne veľký strom dorastajúci do výšky len 8 metrov nachádzajúci sa prevažne v Indii a Pakistane. Boswellia serrata sa získava zo živice vytekajúcej zo stromu a je následným sušení a drvením. Po slovensky kadidlovník pilovitý tiež známy ako indické oli-banum (kadidlo). Extrakt zo živice stromu Boswellia serrata sa po stáročia používa v ázijskom a africkom ľudovom liečiteľstve na liečbu chronických zápalových ochorení.  Čítať viac tu.

L-GLUTAMÍN

L-Glutamín je vynikajúcim prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Je to aminokyselina, ktorá zlepšuje imunitu, reguluje rovnováhu bielkovín, zabraňuje strate svalovej hmoty, zvyšuje vylučovanie rastového hormónu, urýchľuje regeneráciu buniek a má anabolický efekt.

VITAMÍN K2

Napomáha mineralizácii kostí – aj v zrelom veku, čistí cievy, chráni pred kardiovaskulárnymi i onkologickými ochoreniami. Pôvodne sa predpokladalo, že v tuku rozpustný vitamín K2 je len jednou z foriem vitamínu K. Posledné výskumy však ukázali, že má v našom organizme jedinečnú biologickú „sólo” funkciu a tou je vychytávanie vápnika z extracelulárneho priestoru a jeho viazanie do kostí. A nielen to... Odborníci upozornili tiež na jeho dôležitú úlohu v metabolizme proteínovej cievnej steny a pri kontrole bunečného rastu.

VITAMÍN D3

Vitamín D3 nazývaný aj cholekalciferol patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch a ide o jednu z najdôležitejších foriem zo skupiny vitamínov D. Tento vitamín prijímame v potravinách, hlavne živočíšneho druhu, predovšetkým sa však tvorí v pokožke a to pomocou UVB slnečného žiarenia, ktoré je jeho najdôležitejším zdrojom.

FOSFOLIPIDOVÝ KVERCETÍN

Kvercetín je v prirodzenej forme veľmi ťažko vstrebateľný do ľudského organizmu len na úrovni 3% až 5%. Extrakt získaný z kvetných pukov Sofory japonskej, vo fosfolipidovej mikrokapsuli zo slnečnicového lecitínu vykazuje optimalizovanú biologickú absorpciu a rozpustnosť, vďaka čomu je použiteľný v nižších dávkach, pričom si zachováva účinnosť bez nežiadúcich účinkov. Lipozomálna forma uľahčuje rozpúšťania a farmakokinetiku bylinných extraktov a je až 20-krát lepšie vstrebateľná ako na trhu bežne dostupné formy.

TRANS-RESVERATROL

Resveratrol je mimoriadne silným prírodným antioxidantom. Medzi významné antioxidanty patria napríklad vitamín E, C, betakarotén, selén či zinok. Resveratrol je však 20-krát silnejší ako vitamín C, 5-násobne silnejší ako betakarotén a má 50 násobne vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E. Viaceré doplnky výživy s obsahom resveratrolu sa vyrábajú ako extrakt z jadierok červeného hrozna, z grepových kôstok, z kôry borovice čiernej, ale predovšetkým z koreňa krídlatky japonskej. Resveratrol existuje v rôznych formách, z ktorých iba trans forma vykazuje plnú biologickú aktivitu. 

FOTOGALÉRIA

POVEDALI O NÁS

Život ti je raz takýto raz sa učíš chodiť deň po operácií s rozrezaným bruchom, vývodmi na hnis, krv a moč a o 5 mesiacov robíš deadlift, iron x a si späť. Skratka život. Ďakujem moc moooc  @ioy.sk že ste má dostali späť, bola to náročná a dlhá jazda aleee 😍🙏❤️ I AM BAAAAAAAAAAAAAAAACK 💪🏻

NINA PERÁČKOVÁ

Zakladateľka značky No Limits

Nie je nutné užívať za hrsť liekov, avšak sú situácie, ktoré riešia akútny stav a vtedy je to iné. Ale vždy konzultujte a jedzte akékoľvek lieky či doplnky stravy pod dohľadom odborníkov. Ja užívam len Moringu, Rybí olej, Quercetín v ioy.BOOST a ioy.GOOD GUT a som s nimi dlhodobo spokojná.

patrícia molnárová turiničová

Autorka HIT je zdravo žiť

Bože tá úľava. Až som vďaka nej poľavila aj v režime a zabudla pravidelne brať kapsule ioy.PMS a piť nápoj ioy.GOOD GUT. No hneď sa to odrazilo na mojom trávení (bývam zo všetkého nafúknutá) a tak mi zasvietila kontrolka - Denisa, ber to pravidelne lebo zas ti bude šibať v hlave! A už je opäť dobre. Odporúčam

DENISA

My time for yoga

Keď sa chceš cítiť lepšie, treba na tom zapracovať na všetkých úrovniach. Je predsa aj vedecky potvrdené, že náš psychický stav je úzko prepojený s tým fyzickým. Čiže keď to veľmi zjednoduším, tak naše emócie, nálady, spánok, imunita a trávenie záleží od správneho fungovania našich čriev a stavu nášho mikrobiómu. 

LENKA IVANČEVIČ

Garantka značky ioy

Zdravé trávenie je základ pokiaľ si chceme dopriať čokoľvek čo nám svet jedla ponúka. Som pôžitkár a ďakujem ioy.sk za vyriešenie nielen tráviacich problémov ale aj problémov s menštruačným cyklom, na ktoré bola odporúčaná len antikoncepcia. Antikoncepcia funguje na symptómy ako make-up na akné, nie je to riešenie. 

Ivana Bartošová

Owner Nemehlo v Kuchyni a Marketing Manager Interklinik

Referencie z instagramu:

Často kladené otázky:

Objednajte si teraz:

 • jednodňová dávka oboch produktov za 2,66 Euro
 • doručenie do 1 pracovného dňa v Bratislave
 • doprava ZADARMO
 • 30 dní na vrátenie tovaru