ioy. GOOD GUT + ioy. BOOST

Efektívne riešenie zdravotných problémov tráviaceho traktu

to najlešie pre vaše zdravie

Hlavné zdravotné účinky

ZÁSADNÉ ZLEPŠENIE PRÍJMU POTRAVY

Porucha príjmu potravy (PPP) nie je len odmietanie jedla z dôvodu chudnutia alebo pubertálny rozmar. Môže začať nevinným chudnutím, ktoré sa časom vymkne spod kontroly. Ide o vážne a potenciálne život ohrozujúce psychické ochorenie.

POTLAČENIE ALERGICKÝCH PREJAVOV

Alergické prejavy ako sú symptómy histamínovej intolerancie, akné či atopia, dokážu ovplyvniť a najmä obmedziť každodenný život. Akékoľvek aj malé  zmiernenie týchto symptómov znamená zvýšenie kvality života.

OBNOVENIE ROVNOVÁHY

V súlade s najnovšími poznatkami prinášame jedinečné produkty prospievajúce v procese obnovy rovnováhy mikrobioty, mikrobiómu a črevnej priepustnosti. Pretože zdravá črevná flóra je klúčom k zdraviu!

Pri výbere doplnkov pri histamínovej intolerancii sú prebiotiká jedným z najdôležitejších, ktorým je potrebné venovať pozornosť. Je nevyhnutné dbať na výber správnych kmeňov, nesprávna kombinácia baktérií môže zhoršiť príznaky. Máme výsledky, našim klientom sa po užívaní nápoja ioy. GOOD GUT v kombinácii s kapsulami ioy. BOOST výrazne polepšilo už po dvoch týždňoch užívania.

Zdravotné účinky

 • podporuje zdravé trávenie
 • zmierňuje alergie (HISTAMÍNOVÁ INTOLERANCIA, akné, atopia)
 • vytvára rovnováhu mikroflóry hrubého čreva
 • má silné pre-biotické účinky
 • zlepšuje funkciu inzulínu (hladinu cukru v krvi)
 • revitalizuje tkanivo črevo, zvyšuje ochranu pred ochoreniami srdca a ciev, znižuje hladinu cholesterolu
 • zlepšuje peristaltiku (pohyblivosť čreva)
 • zmierňuje únavu a depresiu, zlepšuje spánok
 • má protizápalový účinok
 • potláča reflux
 • Podporuje zdravotný stav buniek, čím pomáha zmierňovať prebiehajúce ochorenie
 • Zlepšuje funkciu črevnej bariéry
 • zlepšuje zloženie mikrobioty a jej spoluprácu s črevom (SIBO, IBS, Crohnova choroba)
 • odstraňuje plynatosť, nadúvanie, zápchy a hnačky

Jedinečný komplex akáciovej vlákniny, biologicky aktívnych látok, minerálov a vitamínov obsiahnutý v nápoji ioy. GOOD GUT a kapsuliach ioy. BOOST

our finest product

Čo je akáciová vláknina?

Akáciová vláknina, ktorá sa postupne uvoľňuje počas 24 hodín pôsobí ako silné pre-biotikum. Zvyšuje prítomnosť laktobacilov, bifidobaktérií a bekteroidov pri súčasnom zlepšení vstrebávania minerálov a zvýšení imunity. Vytvára rovnováhu mikroflóry hrubého čreva, stimuluje rast bakteriálnych kultúr bifidus a faecalibacterium. Čítať viac tu.

ioy. dôverujú:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autorka kuchárských kníh o histamínovéj intolerancií

Volám sa Patrícia, som autorkou blogu hitjezdravozit.sk a autorkou rovnomennej kuchárskej knihy. V roku 2015 mi diagnostikovali histamínovú intoleranciu. Hoci sa za tie roky môj zdravotný stav stabilizoval, zdravé črevo považujem za základ celkového zdravia človeka. A práve preto si moje srdce získala akáciová vláknina Good Gut. Nehovoriac o quercetine BOOST - žltom "must have" každého histaminika. Som rada, že mi do cesty prišlo IOY, pretože kvalita ich produktov a ľudský, priam až familiárny, prístup k zákazníkovi sú v dnešnej dobe už len zriedka vídané. www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislave


Všetky pomôcky majú osvedčené účinky pri správnom používaní. Naši špičkoví fyzioterapeuti dokážu odporučiť produkty na mieru, ktoré budú pre pacienta najvhodnejšie. Pozorujeme spolu s našimi pacientmi výborné pokroky počas užívania daných produktov.

Nina Peráčková

Healthy & Lifestyle EDITOR @elleczech
FOUNDER of @thenolimitsgym 

ioy.sk je moja veľká srdcovka. Po rokoch trápenia mám konečne zdravý žalúdok a ioy.sk rada odporúčam mojim klientom, priateľom i rodine. Tieto produkty a skvelý biochemik Peter Szalay vyriešili to, čo roky bolo pre mňa trápením. Kvalita produktov a osobitý prístup je presne to, čo v dnešnej dobe nájdete málokde, ale v ioy.sk áno. Ďakujem za pomoc.

Ďalšie zložky:

Kurkuma

Rovnako ako mnoho korení, aj kurkuma (Curcuma longa) má v tradičnej medicíne dlhú históriu. Toto korenie je primárne kultivované z odnoží alebo koreňov kvitnúcej rastliny v Indii a iných častiach juhovýchodnej Ázie. Okrem toho, že dáva kari žiarivo žltú farbu, je kurkuma známa aj tým, že má silné protizápalové a antioxidačné účinky. Čítať viac tu.

Boswellia serrata

Boswellia je stredne veľký strom dorastajúci do výšky len 8 metrov nachádzajúci sa prevažne v Indii a Pakistane. Boswellia serrata sa získava zo živice vytekajúcej zo stromu a je následným sušení a drvením. Po slovensky kadidlovník pilovitý tiež známy ako indické oli-banum (kadidlo). Extrakt zo živice stromu Boswellia serrata sa po stáročia používa v ázijskom a africkom ľudovom liečiteľstve na liečbu chronických zápalových ochorení.  Čítať viac tu.

L-GLUTAMÍN

L-Glutamín je vynikajúcim prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Je to aminokyselina, ktorá zlepšuje imunitu, reguluje rovnováhu bielkovín, zabraňuje strate svalovej hmoty, zvyšuje vylučovanie rastového hormónu, urýchľuje regeneráciu buniek a má anabolický efekt.

VITAMÍN K2

Napomáha mineralizácii kostí – aj v zrelom veku, čistí cievy, chráni pred kardiovaskulárnymi i onkologickými ochoreniami. Pôvodne sa predpokladalo, že v tuku rozpustný vitamín K2 je len jednou z foriem vitamínu K. Posledné výskumy však ukázali, že má v našom organizme jedinečnú biologickú „sólo” funkciu a tou je vychytávanie vápnika z extracelulárneho priestoru a jeho viazanie do kostí. A nielen to... Odborníci upozornili tiež na jeho dôležitú úlohu v metabolizme proteínovej cievnej steny a pri kontrole bunečného rastu.

VITAMÍN D3

Vitamín D3 nazývaný aj cholekalciferol patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch a ide o jednu z najdôležitejších foriem zo skupiny vitamínov D. Tento vitamín prijímame v potravinách, hlavne živočíšneho druhu, predovšetkým sa však tvorí v pokožke a to pomocou UVB slnečného žiarenia, ktoré je jeho najdôležitejším zdrojom.

FOSFOLIPIDOVÝ KVERCETÍN

Kvercetín je v prirodzenej forme veľmi ťažko vstrebateľný do ľudského organizmu len na úrovni 3% až 5%. Extrakt získaný z kvetných pukov Sofory japonskej, vo fosfolipidovej mikrokapsuli zo slnečnicového lecitínu vykazuje optimalizovanú biologickú absorpciu a rozpustnosť, vďaka čomu je použiteľný v nižších dávkach, pričom si zachováva účinnosť bez nežiadúcich účinkov. Lipozomálna forma uľahčuje rozpúšťania a farmakokinetiku bylinných extraktov a je až 20-krát lepšie vstrebateľná ako na trhu bežne dostupné formy.

TRANS-RESVERATROL

Resveratrol je mimoriadne silným prírodným antioxidantom. Medzi významné antioxidanty patria napríklad vitamín E, C, betakarotén, selén či zinok. Resveratrol je však 20-krát silnejší ako vitamín C, 5-násobne silnejší ako betakarotén a má 50 násobne vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E. Viaceré doplnky výživy s obsahom resveratrolu sa vyrábajú ako extrakt z jadierok červeného hrozna, z grepových kôstok, z kôry borovice čiernej, ale predovšetkým z koreňa krídlatky japonskej. Resveratrol existuje v rôznych formách, z ktorých iba trans forma vykazuje plnú biologickú aktivitu. 

FOTOGALÉRIA

POVEDALI O NÁS

Referencie z instagramu:

Často kladené otázky:

Objednajte si teraz:

 • jednodňová dávka oboch produktov za 2,66 Euro
 • doručenie do 1 pracovného dňa v Bratislave
 • doprava ZADARMO
 • 30 dní na vrátenie tovaru