ioy. GOOD GUT ioy. BOOST

Spoznajte vašich spoľahlivých spoločníkov v boji proti histamínovej intolerancii a tráviacim problémom

Vďaka tejto kombinácii môžete znovu získať kontrolu nad svojim trávením a zlepšiť svoj komfort. Navráťte sa k radosti zo stravovania a zažite ľahkosť, akú si zaslúžite. Objavte úľavu s našimi doplnkami a urobte svoje telo šťastným z vnútra von!

🌿 Zloženie z prírody, riešenia na mieru pre vaše pohodlie. Vyskúšajte ioy. GOOD GUT v kombinácii s ioy. BOOST ešte dnes a zažite zmenu 🌿

Nakupovať
to najlepšie pre vaše zdravie

Hlavné účinky na zdravie

VÝRAZNÉ ZLEPŠENIE PRÍJMU POTRAVY

Porucha príjmu potravy (BED) je viac než len odmietanie jedla kvôli chudnutiu alebo pubertálnemu rozmaru. Môže sa začať nevinným chudnutím, ktoré sa nakoniec vymkne spod kontroly. Ide o závažné a potenciálne život ohrozujúce duševné ochorenie.

ZMIERNENIE PREJAVOV ALERGII

Alergické prejavy, ako sú príznaky histamínovej intolerancie, akné alebo atopia, môžu ovplyvniť a najmä obmedziť každodenný život. Akékoľvek, aj malé zmiernenie týchto príznakov znamená zvýšenie kvality života.

OBNOVENIE ROVNOVÁHY

V súlade s najnovšími poznatkami prinášame jedinečné produkty, ktoré sú prospešné pre proces obnovy rovnováhy mikrobioty, mikrobiómu a črevnej priepustnosti. Pretože zdravá črevná flóra je kľúčom k zdraviu.

Akáciová vláknina zapája mikroflóru do riadenia imunity a pôsobí ako silné prebiotikum. Vytvára rovnováhu mikroflóry hrubého čreva, stimuluje rast bakteriálnych kultúr bifidus a fekalibaktérií, zabezpečuje jeho detoxikáciu, potláča zápalové procesy a vytvára nepriaznivé prostredie pre pôsobenie hnilobných a patogénnych baktérií. Rýchlo a účinne obnovuje tkanivo a funkciu čreva. Unikátny komplex agátovej vlákniny, biologicky aktívnych látok, minerálov a vitamínov obsiahnutých v ioy. GOOD GUT a ioy. BOOST.

prejsť na stránku nákupu

Zdravotné účinky

 • podporuje zdravé trávenie
 • zmierňuje alergie (HISTAMÍNOVÁ INTOLERANCIA, akné, atopia)
 • vytvára rovnováhu mikroflóry hrubého čreva
 • má silné prebiotické účinky
 • zlepšuje funkciu inzulínu (hladinu cukru v krvi)
 • revitalizuje črevné tkanivo, zvyšuje ochranu pred ochoreniami srdca a ciev, znižuje hladinu cholesterolu
 • zlepšuje peristaltiku (pohyblivosť čriev)
 • zmierňuje únavu a depresiu, zlepšuje spánok
 • zlepšuje protizápalovú činnosť
 • znižuje refluxpodporuje zdravie buniek, pomáha zmierňovať prebiehajúce ochorenia
 • zlepšuje funkciu črevnej bariéry
 • zlepšuje zloženie mikroflóry a spoluprácu s črevami (SIBO, IBS, Crohnova choroba)
 • odstraňuje plynatosť, nadúvanie, zápchu a hnačku
prejsť na stránku nákupu

ioy. dôverujú:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autorka kuchárskych kníh o histamínovej intolerancii

V roku 2015 mi bola diagnostikovaná histamínová intolerancia. Hoci sa môj zdravotný stav v priebehu rokov stabilizoval, zdravé črevá považujem za základ celkového zdravia človeka. Preto si moje srdce získala agátová vláknina Good Gut. Nehovoriac o kvercetíne BOOST - žltom "must have" každého histamínovo závislého človeka. Som rada, že mi IOY prišla do cesty, pretože kvalita ich výrobkov a ľudský, až familiárny prístup k zákazníkovi sa dnes vidí málokde.

www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislave

Všetky produkty majú pri správnom používaní preukázané účinky. Naši špičkoví fyzioterapeuti vám môžu odporučiť produkty na mieru, ktoré budú pre pacienta najvhodnejšie. Pri používaní týchto produktov vidíme u našich pacientov vynikajúce pokroky.

Nina Peráčková

EDITOR @elleczech
ZAKLADATEĽ @thenolimitsgym


ioy. je môj veľký srdciar. Po rokoch trápenia mám konečne zdravý žalúdok a s radosťou odporúčam ioy.sk svojim klientom, priateľom a rodine. Tieto produkty a skvelý biochemik Peter Szalay vyriešili to, čo ma roky trápilo. Kvalita výrobkov a osobný prístup je presne to, čo v dnešnej dobe nájdete málokedy, ale s ioy.sk áno. Ďakujem vám za pomoc.

ioy.GOOD GUT + ioy.BOOST

Akáciová vláknina, ktorá sa postupne uvoľňuje v priebehu 24 hodín, pôsobí ako silné prebiotikum. Zvyšuje prítomnosť laktobacilov, bifidobaktérií a bekteroidov a zároveň zlepšuje vstrebávanie minerálov a posilňuje imunitu. Vytvára rovnováhu mikroflóry hrubého čreva, stimuluje rast bakteriálnych kultúr bifidus a fekalibaktérium. Viac informácií nájdete tu.

ioy.GOOD GUT + ioy.BOOST

Akáciová vláknina, ktorá sa postupne uvoľňuje v priebehu 24 hodín, pôsobí ako silné prebiotikum. Zvyšuje prítomnosť laktobacilov, bifidobaktérií a bekteroidov a zároveň zlepšuje vstrebávanie minerálov a posilňuje imunitu. Vytvára rovnováhu mikroflóry hrubého čreva, stimuluje rast bakteriálnych kultúr bifidus a fekalibaktérium. Viac informácií nájdete tu.

Najčastejšie otázky:

Organická agátová vláknina obohatená o L-glutamín a zmes kurkuminoidov má silné puerotiazapové účinky, pomáha vytvárať rovnováhu črevnej mikroflóry a správne fungovanie tráviaceho traktu, čo má rozhodujúci vplyv nielen na posilnenie imunitného systému človeka, ale aj na jeho celkové zdravie a kvalitu života. Všetci sa chceme cítiť dobre a užívať si život v plnej fyzickej a duševnej spokojnosti bez zdravotných obmedzení. Nezabúdajte, že bez imunity nie je zdravie.

Objednajte si teraz

trojmesačný zvýhodnený balíček
 • jednodňová dávka oboch produktov za 2,66€
 • doručenie do 3 dní
 • doprava pre CZ a SK ZADARMO
 • 30 dní na vrátenie tovaru
prejsť na stránku nákupu