ioy. metabolická podpora pre zdravší a kvalitnejší život

Cíťte sa lepšie

Starostlivosť o seba je vždy v kurze a s našimi prírodnými produktmi zdravého životného štýlu sa budete cítiť omnoho lepšie. Všetky naše výrobky sú navrhnuté s podporou uznávaného vedca Ing. Petra Szalaya, vďaka jeho odborným znalostiam neustále zlepšujeme naše produkty a systém užívania tak, aby bol pre vás čo najefektívnejší. Je zárukou vášho dokonale prispôsobeného zdravotného riešenia. ioy. výživové doplnky sú cenovo dostupným a účinným spôsobom, ako získať dennú odporúčanú dávku vitamínov, minerálov a živín potrebných pre optimálne zdravie.

Ing. Peter Szalay

Za receptúrou našich produktov stojí skúsený biochemik Peter Szalay. Heslo, ktoré sa snaží aplikovať aj v oblasti ľudského zdravia, znie: "Ovplyvňovanie zmeny vytvára budúcnosť." Namiesto čakania na to, kým nás choroba donúti reagovať na jej príznaky, sa snažíme urobiť riadené zmeny vo vnútornom (chemickom) prostredí človeka v predstihu, aby sme zlepšili jeho výhľady do budúcnosti a jeho súčasný zdravotný stav. Práve preto sme vyvinuli produkty ioy., ktoré efektívne prispejú k vášmu zdraviu.

Ďaľšie informácie
NA TRHU JE MNOHO PRODUKTOV S PODOBNÝM ZAMERANÍM

Prečo práve my?

ÚČINNOSŤ

 • 100% účinné zložky vyberané
  s náležitou starostlivosťou
 • patentované a klinicky overené účinné látky vybrané našim vedeckým tímom pre optimálne dávkovanie
 • produkty obsahujú zložky s vysokou biologickou dostupnosťou a koncentráciou aktívnych molekúl

TRANSPARENTNOSŤ

 • naše produkty sú vyrábané na Slovensku
 • všetky rastliny sú pestované ekologicky a 95% je dovážaných z Európy
 • náš výrobca má certifikát ECOCERT s označením bio a ekologický a je držiteľom certifikátu ISO 22000, medzinárodného štandardu bezpečnosti potravín

FÉROVOSŤ

 • individuálny prístup ku každému klientovi
 • možnosť konzultácie s odborníkmi
 • dávka na 1 deň (dvojička produktov) za 2,66€
 • doprava v rámci Slovenska a Česka ZDARMA
 • 30 dní na vrátenie tovaru
IOY. MOVE ON + IOY. BOOST

POHYBOVÝ APARÁT A KĹBY

Nápoj ioy. MOVE ON obsahuje najvyšší podiel kyseliny hyalurónovej v dennej dávke na trhu. V kombinácii s kapsulami ioy. BOOST zmierňuje zápal poškodzujúci spojivové tkanivá a potláča chronické bolesti kĺbov. Zvyšuje pružnosť kĺbov. Podporuje prevenciu a liečbu reumatoidnej artritídy a osteoartrózy, zmierňuje príznaky osteoporózy. Prispieva tiež k udržaniu zdravých kostí. Je vynikajúci pre všetkých športovcov, starších ľudí a všetkých, ktorí vedú aktívny životný štýl.

VIAC INFO
IOY. GOOD GUT + IOY. BOOST

ŽALÚDOK, TRÁVENIE A HISTAMÍN

Pri výbere doplnkov pri histamínovej intolerancii sú prebiotiká jedným z najdôležitejších, ktorým je potrebné venovať pozornosť. Je nevyhnutné dbať na výber správnych kmeňov, pretože nesprávna kombinácia baktérií môže zhoršiť príznaky. Máme výsledky, pretože naši klienti hlásia výrazné zlepšenie po dvoch týždňoch užívania ioy. GOOD GUT v kombinácii s ioy. BOOST. Sme tu pre vás, aby trávenie nebolo trápenie.

VIAC INFO
IOY. BOOST

IMUNITA A OCHRANA

Unikátne zloženie a obsah fosfolipidového kvercetínu vám umožní dosiahnuť optimálnu imunitnú starostlivosť, ochranu pred alergiami, podporu pri histamínovej intolerancii a v neposlednej rade vďaka protuzápalovým účinkom pomáha urýchľovať hojenie a podporuje zdravé starnutie na bunkovej úrovni. S naším výživovým doplnkom získate komplexnú každodennú podporu pre vaše zdravie a vitalitu. Objednajte si ho ešte dnes a zažite jeho čaro.

viac info
IOY. GOOD MOOD + IOY. PMS

MENŠTRUÁCIA A PMS

Trpíte bolestivou menštruáciou, PCOS, akné, nepríjemnými príznakmi PMS, ako sú únava, vyčerpanosť, zmeny nálad alebo depresia, alebo nepríjemným nadúvaním sprevádzaným častou zápchou alebo hnačkou? Máme pre vás riešenie. Nápoj ioy. GOOD MOOD v kombinácii s ioy. PMS kapsulami pomáha ženám zvládnuť ich cyklus takmer bez bolesti, účinne zmierňuje príznaky PMS a revitalizuje myseľ.

viac info
IOY. GOOD MOOD + IOY. MENOPAUSE

DAJTE PAUZU MENOPAUZE

Dajte si pauzu od nepríjemných príznakov menopauzy. Nápoj ioy.GOOD MOOD v kombinácii s kapsulami ioy.MENOPAUSE účinne pomáha pri hormonálnych výkyvoch, podporuje psychickú pohodu žien v menopauze, zmierňuje potenie a začervenanie. Výživový doplnok na prírodnej báze navyše upokojuje a zvyšuje libido.

VIAC INFO
ioy. HIT PROBIO

PROBIOTIKÁ PRE HISTAMINIKOV

Histamínové probiotiká sú špeciálne navrhnuté probiotické doplnky stravy, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev a podporujú rovnováhu histamínu v tele. Histamín je chemická látka, ktorá sa produkuje v tele a môže spôsobovať rôzne alergické reakcie a príznaky, ak je v tele prítomná vo vysokom množstve.

Viac info

Ďakujeme,

že jste se zastavili na našich stránkách, dúfáme, že vám pomôžeme s vašimi zdravotnými potrebami, bude nám potešením.