ioy. GOOD MOOD ioy. PMS

Získajte Kontrolu nad Ženským zdravím

Trpíte bolestivou menštruáciou, PCOS, akné, nepríjemnými príznakmi PMS, ako sú únava, vyčerpanosť, zmeny nálad alebo depresia, alebo nepríjemným nadúvaním sprevádzaným častou zápchou alebo hnačkou? S nadšením pomáhame ženám s ich hormonálnym zdravím. Preto sa snažíme čo najlepšie pochopiť, ako čo najlepšie podporiť vašu pohodu v tomto období. Výrobok pomáha ženám zvládnuť ich cyklus takmer bez bolesti, účinne zmierňuje príznaky PMS a revitalizuje myseľ.

Nakupovať
to nejlepšie pre vaše zdravie

Hlavné účinky na zdravie

MY ŽENY VIEME

Niekedy stačí málo a náladovosť, nervozita, nepokoj a iné prejavy, ktoré nás trápia každý mesiac, sa dajú zásadne potlačiť a nahradiť stabilným pokojom.

LEPŠÍ POCIT

Rovnováha a vnútorný pokoj každej ženy sú dôležité nielen pre ňu samotnú, ale aj pre harmóniu celej rodiny. Úsmev na tvári a rozdávanie pozitívnej energie v každej situácii je dobré pre všetkých.

BOLÍ MENŠTRUÁCIA?

Menštruácia môže bolieť, ale nie natoľko, aby bola bolesť neznesiteľná alebo aby obmedzovala naše každodenné fungovanie. Mnohé z nás to však vedia. Antikoncepcia nie je liečba menštruačného cyklu, ale má chrániť pred nechceným tehotenstvom; akýkoľvek iný účinok na naše telo je vedľajší. Funguje ako mejkap na akné, počas dňa ho zakryje, ale keď si ho dáte dole, vyrážka je tam stále.

Nápoj ioy. GOOD MOOD v kombinácii s kapsulami ioy. PMS vytvoril vedec Peter Szalay a kombinované balenie obsahuje zmes vitamínov, minerálov a účinných látok vyvinutých na podporu pohody počas menštruačného cyklu a pred ním na 5 spôsobov: 


HORMONÁLNA REGULÁCIA ENERGIE zníženie vyčerpania a únavy a podpora normálneho metabolizmu, ktorý dodáva energiu
FUNKCIE NERVOVÉHO SYSTÉMU KOGNITÍVNE FUNKCIE
IMUNITNÝ SYSTÉM

prejsť na stránku nákupu

Účinky na zdravie

 • zmierňuje bolesti prsníkov, chrbta a hlavy
 • potláča príznaky PMS a bolestivej menštruácie
 • zmierňuje únavu, nervozitu alebo depresiu
 • zlepšuje spánok
 • minimalizuje sprievodné ochorenia
 • zmierňuje príznaky kožného akné
 • zmierňuje plynatosť, nadúvanie, zápchu a hnačku
 • zlepšuje zloženie mikroflóry a jej spoluprácu s črevami
 • odstraňuje podráždenosť, zmeny nálad, smútok, pocity úzkosti alebo hnevu
prejsť na stránku nákupu

ioy. důvěřují:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autor kuchařek o histaminové intoleranci

V roce 2015 mi byla diagnostikována histaminová intolerance. Přestože se můj zdravotní stav v průběhu let stabilizoval, považuji zdravá střeva za základ celkového zdraví člověka. A právě proto si akáciová vláknina Good Gut získala mé srdce. Nemluvě o kvercetinu BOOST - žlutém "must have" každého histaminového závisláka. Jsem ráda, že mi IOY přišla do cesty, protože kvalita jejich výrobků a lidský, až familiární, přístup k zákazníkovi se dnes vidí málokdy.

www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislavě

Všechny produkty mají při správném použití prokazatelné účinky. Naši špičkoví fyzioterapeuti vám mohou doporučit produkty na míru, které budou pro pacienta nejvhodnější. Při používání produktů pozorujeme u našich pacientů vynikající pokroky.

Nina Peráčková

Zdravý a životní styl EDITOR @elleczech
ZAKLADATELKA @thenolimitsgym


ioy. je moje velká srdcovka. Po letech trápení mám konečně zdravý žaludek a ráda doporučuji ioy.sk svým klientům, přátelům a rodině. Tyto produkty a skvělý biochemik Peter Szalay vyřešili to, co mě léta trápilo. Kvalita výrobků a osobní přístup je přesně to, co v dnešní době najdete málokdy, ale u ioy.sk ano. Děkuji vám za pomoc.

ioy.GOOD MOOD + ioy.PMS

Přírodní doplněk stravy bez hormonů určený ke zmírnění příznaků premenstruačního syndromu a obtíží provázejících menstruační cyklus.

ioy.GOOD MOOD + ioy.PMS

Přírodní doplněk stravy bez hormonů určený ke zmírnění příznaků premenstruačního syndromu a obtíží provázejících menstruační cyklus.

Často kladené otázky:

Určite odporúčame kombináciu ioy. GOOD MOOD + ioy. PMS. Pri problémoch, o ktorých píšete, máme veľmi úspešné výsledky. Touto témou sa zaoberáme už 15 rokov. Kombinácia produktov ioy. GOOD MOOD + ioy. PMS sa používa na úpravu hormonálnej nerovnováhy, potlačenie nežiaducich psychických a fyziologických prejavov predmenštruačného syndrómu, zlepšenie kvality ovulačného cyklu a mnohých ďalších zdravotných problémov súvisiacich so ženským cyklom.

Objednejte si zvýhodnene

trojmesačný zvýhodnený balíček
 • jednodňová dávka oboch produktov za 2,66€
 • doručenie do 3 dní
 • doprava pre CZ a SK ZADARMO
 • 30 dní na vrátenie tovaru
prejsť na stránku nákupu