ioy. GOOD MOOD ioy. PMS

Získajte Kontrolu nad Ženským zdravím

Kombinácia navrhnutá vedcom Petrom Szalayom tak, aby podporovala hormonálnu rovnováhu a zlepšovala reprodukčnú funkciu. Reguluje menštruačný cyklus frekvenciu aj bolesť. Hladina hormónov v tele je dôležitý faktor pri liečbe problémov s otehotnením, pretože nerovnováha hormónov môže mať negatívny vplyv na plodnosť. Hormonálna nerovnováha sa častokrát odzrkadľuje na pleti formou akné. Vďaka regulácii hormónov, zlepšeniu metabolizmu glukózy v ženskom tele, podpory ovulácie, vďaka látkam znižujúcim zápal a celkovému zloženiu, je kombinácia vhodná pri liečbe PCOS. Účinné zložky a látky pomáhajú s PMS symptómami ako sú nervozita, kŕče, zmeny nálad, úzkosť, bolesti a iné. 

Nakupovať
to nejlepšie pre vaše zdravie

Hlavné účinky na zdravie

REGULÁCIA MENŠTRUÁCIE

Naše kombo obsahuje prírodné zložky, ktoré pomáhajú stabilizovať hormóny a regulovať menštruačný cyklus, jeho frekvenciu aj pripadne ťažkosti ako nadmerná bolesť a PMS, ktoré ho často sprevádzajú. To môže byť dôležité pri plánovaní tehotenstva, pretože pravidelný a zdravý cyklus je kľúčom k úspešnému otehotneniu. Antikoncepcia nie je liečba menštruačného cyklu, ale má chrániť pred neželaným otehotnením; akýkoľvek iný účinok na naše telo je vedľajší. Funguje ako mejkap na akné, počas dňa ho zakryje, ale keď si ho dáte dole, vyrážka je tam stále.

PROBLÉMY S OTEHOTNENÍM

Hormonálna rovnováha je nevyhnutná pre správne fungovanie reprodukčného systému. Hladina hormónov, ako sú estrogény, progesterón, luteinizačný hormón a folikuly stimulujúci hormón, musí byť správne vyvážená pre úspešné oplodnenie vajíčka a následné tehotenstvo. Nerovnováha môže viesť k mnohým komplikáciám, ktoré negatívne ovplyvňujú plodnosť. Napríklad nepravidelná menštruácia, anovuláciu (nepravidelná alebo 0 ovulácia), PCOS a iné hormonálne poruchy. Toto môže výrazne znižovať možnosť otehotnenia a zvyšovať riziko potratu.

PODPORNÁ LIEČBA PRI PCOS

Regulácia hormónov je kľúčová pri liečbe PCOS. Táto kombinácia pomáha nielen eliminovať nepríjemné príznaky PCOS, ale aj stimuluje prirodzenú ovuláciu a zlepšuje celkový stav reprodukčného systému. Zlepšenie metabolizmus glukózy v ženskom tele pomáha udržať stabilné hladiny cukru v krvi, ale tiež minimalizuje riziko vzniku inzulínovej rezistencie, čo je často spojené s PCOS.

PREDMENŠTRUAČNÝ SYNDRÓM PMS

85% žien v reprodukčnom veku trápia príznaky PMS. Najčastejšie sú: náladovosť (nervozita, podráždenosť, plačlivosť, depresia, úzkosť), bolesti a citlivosť prsníkov, nadúvanie a ťažkosti v bruchu (opuchnutie, nafúknutie alebo kŕče v oblasti brucha a podbruška), bolesti hlavy až migréna, únava a ospalosť, zmeny v chuťových preferenciách (zvýšený hlad a chuť do jedla - zvyčajne na kalorickejšie jedlá, chuť na sladké, nezvyčajné chute), problémy so spánkom, zhoršená koncentrácia a pamäť či bolesti v dolnej časti brucha a chrbta. Závažnosť príznakov a ich prejav sa u každej ženy môže líšiť. Niektoré môžu pociťovať iba miernu nepohodu, zatiaľ čo iné trápia závažnejšie symptómy. Keď sú hormóny v harmonickom stave, príznaky PMS sa zmiernia až zmiznú. 

AKNÉ ALEBO PROBLÉMY S PLEŤOU

Dôvodom akné býva veľmi často hormonálna nerovnováha, ktorá sa vo väčšine prípadov rieši nasadením alebo odporúčaním hormonálnej antikoncepcie. A ona funguje! Avšak presne tak, ako make-up na akné, počas dňa ho zakryje, ale keď sa večer odlíčite, vyrážka je stále tam. A tento fakt sa prehliada. Hormonálna rovnováha je to revolučný krok smerom k jasnej a zdravej pleti, riešiac zároveň aj iné problémy hormonálnej nerovnováhy. 

BOLESTIVÁ MENŠTRUÁCIA

Menštruácia môže bolieť, ale nie natoľko, aby bola bolesť neznesiteľná alebo aby obmedzovala naše každodenné fungovanie. Mnohé z nás to však poznáme. Hormonálna nerovnováha môže viesť k nadmernému množstvu prostaglandínov, látky, ktorá stimuluje sťahy maternice. Ich príliš vysoká hladina môže spôsobiť silné sťahy maternice a s tým spojenú bolesť. Nerovnováha medzi estrogénom a progesterónom tiež môže ovplyvniť citlivosť maternicových svalov na prostaglandíny. Vzhľadom k tomu, že hormóny ovplyvňujú aj vnímavosť nervových zakončení v maternici, ich dysregulácia môže zvýšiť vnímanie bolesti. Preto udržiavanie hormonálnej rovnováhy môže byť kľúčové pre zmiernenie bolestivej menštruácie.

Nápoj ioy. GOOD MOOD v kombinácii s kapsulami ioy. PMS vytvoril vedec Peter Szalay tak, aby podporovala hormonálnu rovnováhu a zlepšovala reprodukčnú funkciu. Pomáha pri liečbe ženských problémov: Reguluje menštruačný cyklus frekvenciu aj pripadne ťažkosti ako bolesť. Hladina hormónov v tele je dôležitý faktor pri liečbe problémov s otehotnením, pretože nerovnováha hormónov môže mať negatívny vplyv na plodnosť. Hormonálna nerovnováha sa častokrát odzrkadľuje na pleti formou akné. Vďaka regulácii hormónov, zlepšeniu metabolizmu glukózy v ženskom tele, podpory ovulácie, vďaka látkam znižujúcim zápal a celkovému zloženiu, je kombinácia vhodná pri liečbe PCOS. Účinné zložky a látky pomáhajú s PMS symptómami ako sú nervozita, kŕče, zmeny nálad, úzkosť, bolesti a iné. Nečakajte na zhoršenie vašich problémov, žite harmonický život plný pohody a zdravia.

prejsť na stránku nákupu

Účinky na zdravie

  • reguluje menštruačný cyklus (frekvencia, intenzita a iné)
  • pomáha pri problémoch s otehotnením
  • slúži ako podpporná liečba pri PCOS
  • potláča príznaky PMS (náladovosť, nervozita, podráždenosť, plačlivosť, depresia, úzkosť,bolesti a citlivosť prsníkov, nadúvanie a ťažkosti v bruchu - opuchnutie, nafúknutie alebo kŕče v oblasti brucha a podbruška,bolesti hlavy až migréna, únava a ospalosť, zvýšený hlad a chuť do jedla - zvyčajne na kalorickejšie jedlá, chuť na sladké, nezvyčajné chute, problémy so spánkom, zhoršená koncentrácia a pamäť či bolesti v dolnej časti brucha a chrbta)
  • zmierňuje príznaky kožného akné
  • zlepšuje zloženie mikroflóry a jej spoluprácu s črevami
prejsť na stránku nákupu

ioy. důvěřují:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autor kuchařek o histaminové intoleranci

V roce 2015 mi byla diagnostikována histaminová intolerance. Přestože se můj zdravotní stav v průběhu let stabilizoval, považuji zdravá střeva za základ celkového zdraví člověka. A právě proto si akáciová vláknina Good Gut získala mé srdce. Nemluvě o kvercetinu BOOST - žlutém "must have" každého histaminového závisláka. Jsem ráda, že mi IOY přišla do cesty, protože kvalita jejich výrobků a lidský, až familiární, přístup k zákazníkovi se dnes vidí málokdy.

www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislavě

Všechny produkty mají při správném použití prokazatelné účinky. Naši špičkoví fyzioterapeuti vám mohou doporučit produkty na míru, které budou pro pacienta nejvhodnější. Při používání produktů pozorujeme u našich pacientů vynikající pokroky.

Nina Peráčková

Zdravý a životní styl EDITOR @elleczech
ZAKLADATELKA @thenolimitsgym


ioy. je moje velká srdcovka. Po letech trápení mám konečně zdravý žaludek a ráda doporučuji ioy.sk svým klientům, přátelům a rodině. Tyto produkty a skvělý biochemik Peter Szalay vyřešili to, co mě léta trápilo. Kvalita výrobků a osobní přístup je přesně to, co v dnešní době najdete málokdy, ale u ioy.sk ano. Děkuji vám za pomoc.

ioy.GOOD MOOD + ioy.PMS

Přírodní doplněk stravy bez hormonů určený ke zmírnění příznaků premenstruačního syndromu a obtíží provázejících menstruační cyklus.

ioy.GOOD MOOD + ioy.PMS

Přírodní doplněk stravy bez hormonů určený ke zmírnění příznaků premenstruačního syndromu a obtíží provázejících menstruační cyklus.

Často kladené otázky:

Určite odporúčame kombináciu ioy. GOOD MOOD + ioy. PMS. Pri problémoch, o ktorých píšete, máme veľmi úspešné výsledky. Touto témou sa zaoberáme už 15 rokov. Kombinácia produktov ioy. GOOD MOOD + ioy. PMS sa používa na úpravu hormonálnej nerovnováhy, potlačenie nežiaducich psychických a fyziologických prejavov predmenštruačného syndrómu, zlepšenie kvality ovulačného cyklu a mnohých ďalších zdravotných problémov súvisiacich so ženským cyklom.

Objednejte si zvýhodnene

trojmesačný zvýhodnený balíček
  • jednodňová dávka oboch produktov za 2,66€
  • doručenie do 3 dní
  • doprava pre CZ a SK ZADARMO
  • 30 dní na vrátenie tovaru
prejsť na stránku nákupu