ioy. GOOD MOOD ioy. MENOPAUSE

Pozvite radosť do svojho života, ktorý v menopauze nekončí, ale začína

Skvelý spôsob, ako zlepšiť vašu náladu a posilniť duševnú pohodu. Unikátna zmes prírodných zložiek pomáha vyrovnať sa so stresom a nervozitou, čo vám umožňuje prežívať každý deň s úsmevom na tvári. Táto vysoko účinná kombinácia je navrhnutá tak, aby podporovala hormonálnu rovnováhu a minimalizovala prejavy menopauzy, ako sú návaly horúčavy, nespavosť a kolísavá nálada. Navráťte si kontrolu nad svojím telom a zdravím!

Nakupovať
to najlepšie pre vaše zdravie

Hlavné zdravotné účinky

KOMPLEXNÁ PODPORA POČAS MENOPAUZY

Počas menopauzy sa čoraz viac narúša harmónia reakcií tela na pôsobenie pohlavných hormónov. Strata estrogénu zhoršuje termoreguláciu a funkciu neurotransmiterov, najmä serotonínu. Výsledkom sú návaly horúčavy, nočné potenie, poruchy spánku, atrofia pošvy, bolestivé muskuloskeletálne prejavy, úbytok kostnej hmoty a zvýšené riziko rakoviny. Znižuje sa schopnosť efektívne vykonávať činnosti (pamäť, myslenie, pozornosť, schopnosť riešiť problémy). Týmto sa zaoberá aj ioy. MENOPAUSE.

LEPŠÍ POCIT BEZ DRAMATICKÝCH ZMIEN NÁLADY

Hormonálne výkyvy nálad je takmer nemožné napraviť a pocit beznádeje a neustálej nervozity nie je dobrý pre naše duševné zdravie. S ioy. MENOPAUSE môžete dať príznakom menopauzy úplný pokoj.

OPÄŤ VO SVOJEJ KOŽI

Vráťte sa ku každodenným činnostiam bez obmedzení. Prechod je len obdobie, nie koniec, prejdite ním s gráciou a bez väčšej ujmy na vašom fyzickom a duševnom zdraví.

Produkt je vedecky zostavený tak, aby poskytoval optimálnu rovnováhu vitamínov a minerálov spolu so sójovými izoflavónmi a aktívnymi rastlinnými látkami. Každá kapsula kombinuje zložky, ktoré sú často dostupné len samostatne, a je určená na boj proti mnohým príznakom menopauzy a perimenopauzy, ako sú zmeny nálady, vyčerpanosť, návaly horúčavy, poruchy spánku, ochabnutá pokožka, slabé kosti, metabolické zmeny (vrátane možného nárastu hmotnosti), suchosť a nízke libido. Prípravok poskytuje ženám upokojujúcu podporu, ktorá im pomáha prekonať tieto výkyvy.

prejsť na stránku nákupu

Zdravotné účinky

 • blokuje účinok v tkanivách reprodukčných orgánovpomáha znižovať riziko vzniku rakoviny závislej od hormónov (prsník, maternica, prostata)
 • znižuje riziko vzniku rakoviny závislej od hormónovpomáha zlepšovať pamäť, pozornosť
 • zmierňuje návaly tepla a potenie, zlepšuje spánokestrogénny účinok
 • pomáha udržiavať hustotu kostí, zabraňuje osteoporotickým zlomeninám, znižuje hladinu lipidov v krvi a znižuje zápal (rozvoj aterosklerózy)
 • pomáha predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam zmierňuje plynatosť, nadúvanie, zápchu a hnačku
 • znižuje vaginálnu atrofiu a zvyšuje libidoredukuje návaly horúčavy a poteniezlepšuje spánok
 • znižuje podráždenosť, upokojuje a zlepšuje náladu
prejsť na stránku nákupu

ioy. dôverujú:

Patrícia Molnárová Turiničová

Autorka kuchárskych kníh o histamínovej intolerancii

V roku 2015 mi bola diagnostikovaná histamínová intolerancia. Hoci sa môj zdravotný stav v priebehu rokov stabilizoval, zdravé črevá považujem za základ celkového zdravia človeka. Preto si moje srdce získala agátová vláknina Good Gut. Nehovoriac o kvercetíne BOOST - žltom "must have" každého histamínovo závislého človeka. Som rada, že mi IOY prišla do cesty, pretože kvalita ich výrobkov a ľudský, až familiárny prístup k zákazníkovi sa dnes vidí málokde.

www.hitjezdravozit.sk

Rehab Klinik

Fyzioterapeutická klinika v Bratislave

Všetky produkty majú pri správnom používaní preukázané účinky. Naši špičkoví fyzioterapeuti vám môžu odporučiť produkty na mieru, ktoré budú pre pacienta najvhodnejšie. Pri používaní týchto produktov vidíme u našich pacientov vynikajúce pokroky.

Nina Peráčková

EDITOR @elleczech
ZAKLADATEĽ @thenolimitsgym


ioy. je môj veľký srdciar. Po rokoch trápenia mám konečne zdravý žalúdok a s radosťou odporúčam ioy.sk svojim klientom, priateľom a rodine. Tieto produkty a skvelý biochemik Peter Szalay vyriešili to, čo ma roky trápilo. Kvalita výrobkov a osobný prístup je presne to, čo v dnešnej dobe nájdete málokedy, ale s ioy.sk áno. Ďakujem vám za pomoc.

ioy.GOOD MOOD + ioy.MENOPAUSE

Prírodný výživový doplnok bez hormónov určený na zmiernenie menopauzálnych a perimenopauzálnych príznakov.

ioy.GOOD MOOD + ioy.MENOPAUSE

Prírodný výživový doplnok bez hormónov určený na zmiernenie menopauzálnych a perimenopauzálnych príznakov.

Často kladené otázky:

Dôvodom tejto kombinácie je psychická nepohoda, ktorá sa prejavuje menopauzálnymi príznakmi a je silne spojená s dysfunkciou tráviacich orgánov, t.j. čriev a mikrobioty, pretože normálna funkcia čriev závisí od spolupráce buniek tkanív, ktoré tvoria vnútornú výstelku čriev, a mikrobioty/črevnej mikroflóry. Kombinácia týchto látok by mala byť prvou voľbou, pretože sa predpokladá, že črevné ťažkosti významne prispievajú k nepohodliu. ioy. GOOD MOOD rieši črevné problémy a ioy. BOOST slúži na zosilnenie účinku. V tomto prípade je ioy. MENOPAUSE nositeľom zmeny a kombináciou s agátovým komplexom sa účinok zosilňuje.

Objednajte si teraz

trojmesačný zľavnený balíček
 • jednodňová dávka oboch produktov za 2,66€
 • doručenie do 3 dní
 • doprava pre CZ a SK ZADARMO
 • 30 dní na vrátenie tovaru
prejsť na stránku nákupu